Prawdopodobnie każdy z nas zna kogoś, kto wybrał niewłaściwy kierunek studiów, albo kto kilkakrotnie zmieniał kierunki, albo kto na koniec studiów doszedł do wniosku, że zmarnował 5 lat, bo się pomylił.

Czy tego samego chcemy dla swoich dorastających dzieci, żeby dołączały do grona tych, którzy źle wybrali drogę kształcenia zawodowego?... tylko dlatego, że nikt im nie pomógł określić jakie są ich naturalne predyspozycje zawodowe warte dalszego rozwoju?

Ponad 20 lat temu grupa chrześcijańskich naukowców przygotowała  specjalne narzędzie, które w precyzyjny sposób pomaga młodym ludziom w wyborze  najbardziej odpowiedniej dla nich profesji. Do tej pory, na całym świecie skorzystało z niego 250 tysięcy osób , w tym 4200 Polaków. W języku polskim program ten dostępny jest pod znamienną nazwą  „Kompas Kariery”.

W ramach Edukacji Finansowej InPlus rozpoczynamy nową edycje programów: Webinaria Akademii Powołania

Zapraszamy na pierwsze w tym cyklu spotkanie/wykład

pt. „Najlepszy Zawód- jak go wybrać, żeby nie przeżywać zawodu?

12 czerwiec 2018 o godzinie 20.00.

Jest to wykład, który w szczególny sposób dedykujemy

- rodzicom dorastających dzieci (z gimnazjów i szkół średnich), które stoją przed wyborem ścieżki kształcenia,

- adresujemy go również osobom już studiującym, które zmagają się z problemem źle wybranej ścieżki kształcenia.

Podczas webinarium powiemy m.in. czym jest i jak w praktyce wygląda „Kompas Kariery”, dzięki któremu, w krótkim czasie można wyznaczyć 3 optymalne zawody/profesje, najbardziej pasujące dla danej osobowości.

Powiemy też  o:

- czym powinni się kierować młodzi ludzie decydując się na dalsze kształcenie,

- co to są naturalne predyspozycję zawodowe, i jak je odkryć wybierając ścieżkę kształcenia

- w jaki sposób typ osobowości, zainteresowania, umiejętności i wartości mają wpływ na określenie najbardziej optymalnych profesji czy działań przedsiębiorczych

- dzięki czemu student może uniknąć zagrożenia „depresji pierwszego roku”  oraz „depresji 25 latka” które w ostatnich latach stały się częstym zjawiskiem na polskich uczelniach.

Poniżej nagranie webinarium z dn 12.06.2018

Jeżeli nie jesteś jeszcze zapisany/a na cykl Webinaria Akademii Powołania to prosimy w poniższym formularzu wpisać swoje imię oraz zostawić adres emailowy, na który automatycznie zostaną przesłane dane do logowania się w pokoju konferencyjnym.

Formularz Zgłoszeniowy

Wciskając przycisk Zapisz się potwierdzam , że zapoznałem się z Polityką Prywatności oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez  W. Nowicki z siedzibą w Tarnowie Podgórnym , ul. Szkolna 33 (dalej WN)  w celu organizacji eventu oraz w celu otrzymania informacji o powiązanych z nim innych programów szkoleniowych prowadzonych przez WN. Mam świadomość swojego prawa do dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Wiem, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail oraz imienia z listy mailingowej WN.  Zobacz Polityka Prywatności